Mustafa başer python pdf

Bu kitap, programcılığa yeni başlayanlar için bir rehber, Python’u bilenler için bir başvuru kaynağı niteliğindedir. Python konusunda uzun yıllar yayın üreten, kitaplar yazan ve akademik hayatına bu yönde devam eden Doç. Copyright 2000-2017 Doğan Müzik Kitap Mağazacılık ve Pazarlama A. Aşağıdaki güncel tarayıcılardan birini yükleyiniz.

Javascript kapalı iken siteyi verimli kullanmanız mümkün değildir. Bu kitap, yeni başlayanlar için bir rehber, Python’u bilenler için bir başvuru kaynağı niteliğindedir. Bu kitap, Python konusunda uzun yıllar yayın üreten, kitaplar yazan ve akademik hayatına bu yönde devam eden Doç.

Mustafa Başer’in 15 yıldan fazla deneyim ve tecrübesine dayanmaktadır. Python programlama dilindeki ilk Türkçe kitabın yazarı Doç Dr. Mustafa Başer tamamen farklı bir bakış açısı ile hazırladığı elinizdeki kitap ile sizlerle tekrar buluşuyor. See our User Agreement and Privacy Policy.

See our Privacy Policy and User Agreement for details. Diğer kullanımlar için yazara danışılmalıdır. Python için geliştirilmiş resim işleme ve oluşturma kütüphanesidir. Python programı altında yapması için olanak sunar.

Python programı yazmak için değildir. Bu amaç için GIMP’i kullanabilirsiniz. PIL muhtemelen size fazla gelecektir.

Imaging ile arşivleme işlemleri yapabilirsiniz. Python dağıtımı ile birlikte ön tanımlı olarak gelir.

scroll to top